Boss No. 6 Sport je aromatická, citrusová, čerstvě pikantní vůně.

Složení Hugo Boss Sport podle výrobce.
Hlava:
Grapefruit, Aldehydy

Srdce:
Levandule, Kardamon

Tělo: Vetiver

pozn:
Hlava je vůně, která je cítit v úvodu po aplikaci vůně. Jde o první dojem, který dělá u vůní hodně hlava u Hugo Boss Sport vyprchá po pěti minutách a potom začíná vonět srdce které voní intenzivně a dlouze, jak vůně srdce vyprchají, začíná se objevovat tělo vůně, které se vypařuje nejdéle, tzn. na konci ucítíte hlavně tělo vůně.

I lidé cítí v této vůni zmíněné vůně. Nejvíc cítí grapefruit a levanduli. O vůni lidé tvrdí, že je hodně mužná a to díky pikantního srdce a dřevitého těla. Hugo Boss Sport voní lehce a na sportovní vůni díky levandulím dosti nestandartně. Což může být výhodou. Díky levandule se totiž můžete odlišit od dalších sportovních vůní. Grapefruit, který je v hlavě této toaletní vody je víc sladký, než jiné grapefruity v jiných vůních.

Jak dlouho vydrží voně Hugo Boss Boss No. 6 Sport

Hugo Boss Sport na většine lidí voní 2-6 hodin s tím že citrusová hlava odezní po pěti minutách. S touto délkou jsou někteří lidé zklamání. Čekají od toaletní vody větší výdrž a na delší výdrž jsou zvyklí i u vůní u Hugo Bosse. Já si ale myslím, že délka není na škodu. Málokdy se nám stane, že by jsme sportovali déle, než je výdrž této vůně a po sportování následuje sprcha a já osobně chci po sprše vonět jinak. Takže já osobně výdrž vůně vítám. Samozřejmě že spokojeni nebudou muži, kteří chtějí tuto vůni užívat běžně.

Pro jaké roční období a počasí je Hugo Boss Sport učen?

Hugo Boss Sport je lehká vůně s citrusouvou hlavou, takže je idealní do teplého počasí. Tato vůně je nejvhodnější pro jarní a letní období k denímu nošení. Někteří muži tuto vůni užívají i do kanceláře.

Podobné vůně?

Hugo Boss Sport je netradiční sportovní vůní, proto podobných vůní na trhu moc není. Jedna vůně která se této vůní blíží je Dior Higher Energy. Tato vůně je taky čerstvě pikantní, aromatická na pozadí dřevnatá. Je určena pro aktivní muže. Vůně voní mnohem déle než Hugo Boss Sport, ale je taky o dost dražší. Tuto vůni můžete koupit >>ZDE<< .

Kup Hugo Boss Sport